Navigace:


O firmě - bea-interobchod s.r.o.

Firma BEA-INTEROBCHOD s.r.o. je již od roku 1993 jak autorizovaným prodejcem, tak držitelem certifikátu autorizovaný servis pro kancelářskou techniku Konica Minolta.

Vnávaznosti na rostoucí požadavky zákazníků jsme rozšířili svou nabídku o komplexní zajištění servisu a dodávek spotřebního materiálu pro kopírovací stroje a kancelářskou techniku značky Canon (resp. Olivetti), SHARP, Hewlet Packard, DEVELOP. V kooperaci s jinými firmami jsme schopni podle požadavků zákazníka zajistit, jako generální dodavatel, vše potřebné pro hladký chod kopírovacích strojů a kancelářské techniky všech běžných značek.

Disponujeme zkušenými technickými pracovníky a kvalitně vybaveným servisním zázemím. To nám umožňuje zajišťovat nejen rychlý, ale současně i kvalitní servis pro všechny zákazníky, bez ohledu na počet provozovaných kopírovacích strojů a jejich modelovou různorodost.

Vlastníme povolení Českého telekomunikačního úřadu Ministerstva dopravy a spojů ČR pro montáž a připojování telekomunikačních zařízení k JTS. Samozřejmostí je kompletní servisní zabezpečení telekomunikační techniky uvedených značek, včetně laserových faxů a faxů, které pracují v propojení s počítači.

Mimo prodeje a servisu zajišťujeme také dodávky a dovoz úplného sortimentu spotřebního materiálu, nezbytného pro provoz Vaší kancelářské techniky.

Nabídka našich služeb zákazníkům obsahuje pochopitelně dále i leasing, splátkový prodej nebo pronájem kancelářské techniky.

Obchodní strategie firmy BEA-INTEROBCHOD s.r.o., je založena na dlouhodobé spolupráci se zákazníky, na trvalém zájmu o jejich potřeby a na snaze zajistit naším zákazníkům v oblasti kopírek, faxů i laserových tiskáren a další kancelářské techniky komplexní a rychlé služby za rozumné ceny.

Jako zavedený a osvědčený partner Vám můžeme nabídnout především jistotu stálých dodacích a cenových podmínek, kreativní škálu kvalitních a rychlých služeb za příznivé ceny.

Rychlý kontakt

VOLEJTE OD 8 DO 18 HODIN Mobil: +420 608 466 695
E-mail: bea@bea-interobchod.com

Aktuality

07.03.2011 | Sortiment byl rozšířen o nové produkty Canon, Konica-Minolta a Hewlett-Packard.

01.03.2011 | Od Března 2011 byl otevřen e-shop s širokou nabídkou tiskáren, kopírek, multifunkcí a spotřebního materiálu.